Menu

Detailingový blog

#5 - Nové termíny školení Meguiar's Car Clinic!

První letošní termíny našeho detailingového školení pro všechny automobilové nadšence jsou tady! Poprvé bude naše školení probíhat v prostorách našeho zbrusu nového školicího centra Meguiar's pro Českou a Slovenskou republiku!

Termíny školení, na které se můžete hlásit:

Jak se na školení přihlásit?
Zašlete e-mail s preferovaným termínem školení, jménem a kontaktním telefonním číslem na e-mailovou adresu skoleni@meguiars.cz. Obratem Vám sdělíme, zda jste se stihli zaregistrovat mezi prvních 10 zájemců, kteří budou mít rezervované své místo na Meguiar’s Car Clinic. ;-)

Více informací o našich školeních najdete tady, nebo v našem live streamu, který si můžete pustit tady.

 

#4 - Katalog Meguiar's Brilliant Solutions 2018 je tady!

Zbrusu nový katalog špičkové americké autokosmetiky s tradicí a zkušenostmi od roku 1901 je tady! A letos poprvé je náš katalog OBOUSTRANNÝ!

A všechny katalogy Vám rozdáme ZDARMA! Ptáte se jak ho získáte?

- v našem showroomu Escape6 s.r.o.v Čestlicích
- ke každé zásilce autokosmetiky Meguiar's Czech nad 1 000,- Kč
- kdekoli, kde uvidíte náš stánek, a možná, že pár katalogů budou vozit i kluci a holky z našeho týmu v autech, tak si je odchyťte a zeptejte se

 

 

#3 - Jarní péče o Váš vůz aneb Několik jednoduchých kroků, jak připravit po zimě Vaše auto na jarní sluneční paprsky!

Nástup jara je netrpělivě očekáván a u řidičů je takové období synonymem pro výměnu zimních pneumatik za letní. Máte-li své auto ale skutečně rádi, pak byste s koncem zimy neměli opomenout ani jeho čistotu a celkovou kondici exteriéru a interiéru. Přinášíme Vám tipy... (čtěte dál)

 

 

#2 - M688 Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating - nejúčinnější ochrana laku z laboratoří Meguiar's!

Společnost Meguiar's vylepšila svou nejpokročilejší ochranu laku a stvořila M68802 Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating! Extrémně dlouhodobou ochranu laku s dechberoucími hydrofobními vlastnostmi, která Vás oslní jednoduchostí a rychlostí aplikace!

Vyzkoušejte zcela novou úroveň ochrany laku, kterou společnost Meguiar's stvořila pro všechny, kteří chtějí ochránit lak svého vozu, a přitom neztratit možnost se o svůj vůz kdykoli plnohodnotně postarat, jako tomu bývá u konkurenčních trvanlivých ochran laku!

Meguiar's opět vsadil na osvědčenou, a mezi běžnými uživateli i profesionály tolik oblíbenou, polymerovou technologii, která se, na rozdíl od jiných běžně používaných technologií v tomto odvětví, nepřichytí pouze k povrchu laku. Polymerové řetězce se také "uzamknou" do sebe jako puzzle, a vytvoří tak výrazně odolnější ochrannou vrstvu, která vyniká perfektními vlastnostmi, např. extrémní hydrofobitou (voduodpudivostí) povrchu. Příměs pryskyřic a oxidu křemičitého (SiO2) zvyšuje odolnost a pevnost ochrany, zajišťuje extrémní hydrofobitu (voduodpudivost) povrchu a spolu s polymery vytváří nejkvalitnější ochranu laku od společnosti Meguiar's!

Jednoduše řečeno, Meguiar's vzal osvědčenou polymerovou technologii, k tomu přidal technologii siloxanovou (SiO2), která tvoří základ většiny "keramických ochran laku" na dnešním trhu, z obou vybral ty nejlepší vlastnosti a spojil je do jednoho jediného produktu!

Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating vytváří na povrchu laku odolnou bariéru, která neztrácí jas a průzračnost, nepraská a neodlupuje se ani při extrémním namáhání.

M68802 Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating zvyšuje odolnost laku vůči:

Vlastnosti Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu:


Otázky a odpovědi k Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu:

Je Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating tzv. "keramickou ochranou laku"?
Mezi Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingem a tzv. "keramickou ochranou laku" je jeden podstatný rozdíl:

Míra ochrany je však po dobu působení Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu na maximální úrovni, a profesionální aplikace je zároveň výrazně cenově příznivější, než tomu bývá u tzv. "keramických ochran laku".


Porovnání Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu s tzv. "keramickou ochranou laku"

Výhody Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu:


Výhody "keramických ochran laku":


Je použití coatingu lepší než běžné voskování?
Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating je nejodolnější ochranou laku navrženou v laboratořích Meguiar's. Je určen pro široké spektrum zákazníků, kteří chtějí mít svůj vůz perfektně ochráněn, a přesto si chtějí zachovat možnost se o vůz pravidelně starat, popř. kdykoli opravit případný defekt laku bez nutnosti složitých a finančně náročných zásahů profesionálních detailerů.

Pokud však pravidelně voskujete svůj vůz pomocí vysoce kvalitních vosků Meguiar’s, a tento způsob Vám vyhovuje jako po stránce frekvence obnovy voskové vrstvy, tak po stránce dosažené ochrany, pak není nutné používat Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating. Tento produkt je navržen zejména pro vozy náročných uživatelů, kteří vyžadují v první řadě perfektní ochranu laku.

Který produkt dodá větší lesk - vosk nebo Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating?
Luxusní vosky Meguiar’s dodávají laku vyšší lesk, protože zároveň obsahují lešticí oleje, které dodatečně posilují hloubku a lesk laku. To je důvod, proč musíme před aplikací Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu lak nejprve vyleštit, abychom dosáhli maximálního lesku.

Jak dlouho Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating vydrží chránit lak?
Každý vůz je vystaven odlišným podmínkám, ve kterých je provozován, proto je nemožné na tuto otázku přesně a jednoznačně odpovědět. Obecně doporučujeme aplikovat Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating jednou až dvakrát ročně, aby byla ochrana Vašeho laku stále na maximální úrovni.

Výkonnost a trvanlivost produktu doporučujeme pravidelně posilovat a prodlužovat použití produktu, který byl k tomuto účelu speciálně vyvinut - M69916 Meguiar's Deep Crystal Top Coat!

Jak se mám o lak ochráněný Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingem následně starat?
Pro péči o lak používejte pouze pH neutrální šampóny (kterýkoli z nabídky Meguiar's), ideálně bez příměsí vosku. Pro posílení hydrofobních a ochranných vlastností coatingu aplikujte po umytí a usušení přípravek M69916 Meguiar's Deep Crystal Top Coat, nechte jej na povrchu 2-3 vteřiny zavadnout a setřete pomocí mikrovláknové utěrky. Frekvence použití Meguiar's Deep Crystal Top Coatu pro posílení coatingu je libovolná, od aplikace po každém mytí až po aplikaci jednou za několik týdnů či měsíců - v závislosti na podmínkách, kterým je coating vystaven.

Mohu po aplikaci Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu lak ještě navoskovat?
Ano, použití špičkových vosků a sealantů Meguiar’s je zcela bezpečné i na povrchu laku, který je již ochráněn Meguiar's Deep Crystal Coatingem, a může dokonce v některých případech ještě posílit lesk povrchu! Ideální pro tzv. "topování" Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu je však zejména použití přípravku M69916 Meguiar's Deep Crystal Top Coat.

Je tento produkt zcela nepoškrábatelný?
Nikoli. Je nemožné, aby byl lakovaný povrch zcela nepoškrábatelný, avšak Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating zvyšuje odolnost povrchu proti mechanickému poškození.

Co mám dělat, když lak poškrábu?
Jednoduše začněte leštit povrch laku korekčními leštěnkami Meguiar’s. Tím odstraníte ochranný coating i škrábance, a následně znovu naneste Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating na leštěné místo pro navrácení ochrany.

Jak si můžu být jistý, že je Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coating nanesen na můj vůz správně?
Balení obsahuje podrobný český návod aplikace produktu, včetně detailních fotografií. Pokud chcete mít 100% garanci správné aplikace, svěřte se do profesionální péče certifikovaných detailingových studií, jejichž zaměstnanci prošli odborným školením na aplikaci Meguiar’s Deep Crystal Ultra Paint Coatingu.

Balení Meguiar's Deep Crystal Ultra Paint Coatingu obsahuje:

 

 

#1 - Novinky Meguiar's - březen 2018!

Meguiar's neustále pracuje na vývoji nových produktů, které si žádá dnešní trh i fanoušci po celém světě, a tak máme radost, že vám můžeme představit první novinky pro letošní rok!