Menu

Meguiar’s Day in the Bay – vyleštěte si vlastní auto v tréninkovém centru Meguiar's, našimi produkty a pod dohledem našeho školitele!

Komu je Meguiar's Day in the Bay určen?
Meguiar's Day in the Bay je speciální detailingový workshop určený majitelům výjimečných, raritních nebo sběratelských vozů, show carů či aut známých nejen na české scéně, osobnostem z nejrůznějších odvětví lidské činnosti, které mají nadstandardní vztah k autům, a zároveň se chtějí naučit starat o své vlastní auto.

Jaká je náplň Meguiar's Day in the Bay?
Vybraný účastník přiveze svoje auto do našeho tréninkového centra (Detailing Baye) a pod dohledem našeho školitele se naučí o svoje auto správně pečovat, a zároveň bude mít k dispozici náš prostor a naše produkty, aby si mohl/-a svůj vůz vyleštit a ochránit.

Jaké výhody Meguiar's Day in the Bay přináší?
Školení probíhá pod vedením zkušeného, certifikovaného instruktora, s důrazem na maximálně individuální přístup. Společně s instruktorem si domluvíte rozsah prací na autě, abyste efektivně vyplnili celou dobu školení. Na začátku vyleštíte společně část vozu, abyste si osvojili základní techniky. Dále budete s pomocí instruktora pokračovat na zbytku vozu. K dispozici od nás budete mít prostor, produkty i cenné rady našeho školitele po celou dobu Vašeho "Dne v Bayi".

Kolik Meguiar's Day in the Bay stojí?
Meguiar's Day in the Bay je pro vybraného účastníka zcela zdarma! Na oplátku za námi poskytnuté prostory, produkty a plnou podporu našeho školitele nám dáváte souhlas k pořizování a následnému zveřejňování foto a video materiálů z průběhu "Dne v Bayi" a také souhlasíte, že i Vy sami budete postovat a sdílet fotky, videa a živá vysílání na svých sociálních sítích v rozsahu, na kterém se předem domluvíme.

Kde se Meguiar's Day in the Bay pořádá?
Meguiar's Day in the Bay probíhá v tréninkovém detailingovém centru Meguiar's Česká republika & Slovensko, v showroomu Escape6 s.r.o., na adrese Čestlice 272, 251 01 Čestlice.

Kdy se Meguiar's Day in the Bay pořádá?
"Den v Bayi" je pořádán příležitostně a výhradně dle domluvy s účastníkem.

Jak dlouho Meguiar's Day in the Bay trvá?
Tento workshop bude probíhat od 9:00 nejdéle do 18:00, nebo dle dohody s účastníkem.

Jak se lze na školení přihlásit?
Pokud se domníváte, že splňujete požadavky pro účast na Meguiar's Day in the Bay, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese jakub@meguiars.cz, zaslat nám fotografie Vašeho auta a informace proč byste právě Vy měli být vybráni pro náš Meguiar's Day in the Bay. Náš tým posoudí Vaši žádost a vyrozumí Vás o jejím výsledku.