Menu

FAQ - OSTATNÍ POVRCHY – PLASTOVÉ A GUMOVÉ ČÁSTI

Plastové lišty bez povrchového lakování nemají z výroby žádnou účinnou ochranu, která by bránila jejich stárnutí a světlání vlivem UV záření. Pravidelnou a vhodnou péčí je však můžeme udržovat v luxusním, tmavém lesku, s dlouhodobou ochranou podpořenou UV blokátory.

Přípravky Meguiar's na venkovní plasty a gumové části neobsahují pigment (nejsou tedy černidly), takže ani při dešti z plastů nestékají proudy obarvené, černé vody a nevymývají se z povrchu plastu, jako tomu bývá u levných přípravků na bázi silikonů a pigmentu.

Meguiar's nabízí pouze produkty, které plasty do hloubky vyživují a zajistí jejich přirozené ztmavení. Díky absenci pigmentu plasty nezabarví do prvního deště, ale účinně zrenovují a ochrání na dlouhou dobu. Efekt a ochrana, které na plastech a gumových částech dosáhnete, odolává i opakovanému mytí a povětrnostím podmínkám, včetně přímého slunečního záření, změn teplot, dešti, sněhu apod.

Meguiar's Ultimate Black je dlouhodobě nejoblíbenějším produktem našich zákazníků pro péči o venkovní plastové a gumové části. Jeho aplikace je velmi snadná - stačí nanést malé množství na pěnový aplikátor a vpracovat do plastu. Žádné dodatečné stírání není třeba, plasty nejsou po ošetření mastné, lepivé ani kluzké.