Menu

FAQ - OBECNÉ OTÁZKY

Odpověď je zcela jednoznačná - ano, naprosto! Společnost Meguiar's se věnuje vývoji a výrobě přípravků pro péči o nejrůznější typy povrchů již od roku 1901. Celou řadu produktů, které dnes na trhu s autokosmetikou běžně najdeme, představila jako první právě společnost Meguiar's a svou vůdčí, průkopnickou pozici si udržuje i po více než 115 letech své existence.

Společnost Meguiar's spolupracuje s většinou automobilek po celém světě, účastní se vývoje materiálů, které se při výrobě automobilů používají, aby bylo zajištěno, že se o každý povrch bude možné starat i na běžné, uživatelské úrovni. Celá řada automobilů, od běžných sériových modelů až po limitované edice, je již ve výrobě dolešťována přípravky Meguiar's. Pracovní týmy jednotlivých automobilek jsou školeny přímo odborníky Meguiar's a i díky tomu má Meguiar's dokonalý příštup k moderním technologiím využívaným v automobilovém průmyslu i aktuálním požadavkům a trendům trhu.

Spolupráce se však týká také výrobců laků. Např. pro největšího světového výrobce laků, společnost PPG, vyrábí Meguiar's v rámci co-brandingu celou jednu produktovou řadu pro péči o lakované povrchy.

Zkušenosti Meguiar's však sahají také daleko za hranice automobilismu - lodě a karavany, letadla, vlaky, kompozitové formy nebo nábytek - pro všechny tyto aplikace se využívají produkty Meguiar's pro svou špičkovou kvalitu vycházející z bohatých zkušeností a dlouhého, kontinuálního vývoje.

Odborníci ze společnosti Meguiar's jsou po celém světě považováni za skutečné kapacity v oboru, a i proto jsou pravidelně přizýváni k velkým detailingovým projektům, např. leštění vzácných sběratelských vozů, prezidentských letadel Air Force One a Air Force Two, nebo přípravě soutěžních vozů na ta nejprestižnější setkání, jako je např. Pebble Beach Concours d'Elegance, kde více než 2 třetiny majitelů pečuje o svá jedinečná auta právě přípravky Meguiar's.

Společnost Meguiar's má zastoupení ve více než 120 zemích světa a v nich miliony spokojených uživatelů, kteří oceňují jednoduchost použití jejích produktů, kvalitu dosažených výsledků a zejména fakt, že výsledky při práci vidíte tzv. "ihned pod rukama".

Produkty Meguiar's spojují automobilové nadšence po celém světě, bez ohledu na pohlaví, rasu, národnost nebo společenskou vrstvu.

 

ANO!!! Všechny produkty Meguiar‘s byly vyvinuty tak, aby byly zcela bezpečné a šetrné k laku. V Meguiar‘s máme dlouholeté zkušenosti a spolupracujeme s výrobci vozidel a autolaků. Díky tomu jsou naše produkty kompatibilní s nejmodernějšími technologiemi a je možné je použít na všechny typy laků.

 

Všechny produkty Meguiar‘s jsou bezpečné pro použití na nové auto. Zbrusu nové vozy mají lak v excelentní kondici. Pokud se však naučíte dodržovat pár snadných postupů, vydrží Vám perfektní vzhled Vašeho vozu, jako by právě opustil showroom, na velmi dlouhou dobu. Jak sám Barry Meguiar s oblibou říká: „Častá péče o vůz je SNADNÁ péče o vůz!“.