Menu

FAQ - KROK 5 – ÚDRŽBA LAKU

Když je váš vůz navoskován, ten nejlepší způsob, jak udržet ochranu laku co nejdéle, je pravidelná péče a údržba. Bez ohledu na to, zda je váš vůz garážován, zda je denně provozován, nebo zda je vystaven nástrahám okolního prostředí.

Všechno, co létá, od komára až po Boeing 747, vylučuje kontaminanty, které ulpívají na povrchu laku a naleptávají jej. Přidejte k tomu kyselé deště, průmyslový spad a všudypřítomné UV záření (největší důsledek degradace laku) a bude vám zcela jasné, jak je váš vůz vystaven neustálým útokům zvenčí. Čím více je váš vůz vystaven těmto faktorům a čím drsnější je prostředí, ve kterém je vůz provozován, tím větší pozornost váš lak vyžaduje.

Naštěstí pro vás Meguiar’s připravil řešení v podobě lehce aplikovatelných a stíratelných detailerů. Meguiar’s Quik Detailer a Ultimate Quik Detailer vám umožňuje jednoduše a zcela bezpečně odstraňovat nečistoty dříve, než ulpí na povrchu vašeho laku. Tyto produkty vyplnily prostor mezi mytím a voskováním a napomáhají výrazně zvyšovat kvalitu a trvanlivost voskové ochrany na vašem laku.